HOBBY BĚH: Jak to mají běžci na dovolené a máte to také tak?

Když jsem odjížděl na dovolenou, tak jsem si říkal, že vydržím (zkusím) týden bez běhání a budu jen plavat, odpočívat a regenerovat. Vydržel jsem to den a i když podmínky nebyly ideální (ukrutné vedro) tak jsem už druhý den musel vyběhnout. Prostě mi to chybělo. Nevím jak to máte vy, ale já pokud mě netrápí nějaké bolístky, tak vydržím maximálně den dva bez běhání a pak už prostě MUSÍM.

Asi znáte ten pocit, kdy cítíte, že vám něco chybí a musíte aspoň trochu protočit nohy. Tak vyběhnete a přijde ta úžasná euforie. A to nemluvím o pocitech, kdy vyběhnete po hodně dlouhé době, třeba po zranění. To je pak teprve něco. Když jsem dva měsíce nemohl běhat kvůli operaci kolena a poprvé vyběhl nebo spíš vyšel, vycupital, byly to neuvěřitelné pocity. Tak buďme vděční za ty dny, kdy můžeme vyběhnout a občas taky dopřejte tělu odpočinek. Je přece lepší vynechat pár dní, než pak neběhat kvůli zranění týdny nebo dokonce měsíce.

Pěkné prázdniny všem....

1eeb5b65-be07-4fc4-bb41-6986641aa54f

Napsal a fotil:  "Shadouz"

PS. Napište nám do kometářů jak jste na tom na dovolené vy...

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.