HOBBY BĚH: Podzimní testování SALOMON za účasti ambasadora

Tentokrát neproběhlo testování Salomonu na tradičním Konopišti, ale na trailech, lesních cestách a trati legendárního Mahacupu v okolí Čerčanského Chlumu. Navíc bylo testování spojené s výběhem s jedním z předních trailových běžců Jirkou Petrem, který se s námi v zajímavé besedě podělil o své zkušenosti z tréninku a závodů v prestižní Golden Series.
Musím říct, že deštivé počasí přálo i testovaným modelům, mezi kterými převažovaly modely Speedcross a Supercross, které dostaly na rozbahněných cestách plných mokrého listí pořádně zabrat. Na druhou stranu potvrdily, že do těchto podmínek jsou jednoznačnou volbou a mezi běžci s nima panovala všeobecná spokojenost.
Na závěr bych chtěl ještě jednou poděkovat Lukášovi Hajnému ze Sport Hobby Benešov za zorganizování skvělé akce a Jirkovi Petrovi za příjemné a hodně zajímavé povídání. Díky a třeba se uvidíme příští rok na Mahacupu ???

Napsal : "Shadouz"

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.