Vážení zákazníci, náš eshop postupně přechází na nového majitele a tak momentálně lze zboží zakoupit pouze na KAMENNÉ PRODEJNĚ. Během měsíce června se již zde na Vás opět těšíme.

Novinka v sortimenu TKANIČKY STAR LACES

S radostí oznamujeme, že náš sortiment se rozrostl o české unikátní tkaničky STAR LACES.

tkanicky1

 

Tkaničky neboli šněrovadla jsou základním produktem řady STAR LACES.

Základní vlastností šněrovadel STAR LACES je pevnost a brzdící nerovnost jejich povrchu. Výsledkem speciální a skutečně originální konstrukce je fakt, že se při používání tkaničky STAR LACES v podstatě nerozvazují! Zároveň se výrazně pomaleji opotřebovávají a hlavně — mají výjimečný módní design.

Tkaničky STAR LACES jsou na českém i světovém trhu unikátní. Produkt je patentovaný!

STAR LACES tkaničky mají všestranné použití pro boty, oděvy a různé druhy sportovních potřeb (např. spací pytle, vaky, stany, plachty, poutací šňůry a podobně).

Tkanička zůstane fenoménem ještě po řadu let. Co nám však ztěžuje život je to, že se občas rozváže v nepravou chvíli. Můžeme tomu zabránit tak, že je zavážeme na dva i více suků, ale jak to bude vypadat? My jsme dlouholetým výzkumem nalezli způsob, jak tomu učinit přítrž. Podařilo se nám vytvořit splétanou šňůru, která vykazuje pevnost, brzdící nerovnost na povrchu, přitom nepodléhá rychlému opotřebení a ještě má zajímavý design. Je unikátní nejen na českém, ale i celosvětovém trhu a je PATENTOVANÁ. Má všestranné použití a to pro boty, oděvy, sportovní potřeby jako jsou spací pytle, vaky, stany i pro plachty a jako poutací šňůry...

Jak se jmenuje?

STAR LACES - v překladu Hvězdné tkaničky.

V jakých barvách ji můžete koupit?

V 31 barevných kombinacích.

V jakých délkách?

Od 90 do 180 cm (v případě zájmu a větším odběru i v jiných délkách).

Kde ji koupíte?

Přímo u nás v obchodě.

Za kolik ji koupíte?

Doporučená cena ve všech obchodech je 99 Kč .

 

Více info o tkaničách STAR LACES zjistíte přímo na webu výrobce.