karantenasm

Více informací je zde

Zdravá lahev

Nejprodávanější

ZDRAVÁ LAHEV 1l
 
239 Kč
(198 Kč bez DPH)
ZDRAVÁ LAHEV 0.5l
 
od 189 Kč
(od 156 Kč bez DPH)
ZDRAVÁ LAHEV 0.7l
 
229 Kč
(189 Kč bez DPH)
3 položek celkem
ZDRAVÁ LAHEV 0.5l
od 156 Kč bez DPH
od 189 Kč

Zdravá lahev ®  0,5l je určená pro aktivní lidi, kteří dbají na dodržování pitného režimu ať už v průběhu dne či během sportovní aktivity.

ZDRAVÁ LAHEV 0.7l
189 Kč bez DPH
229 Kč

Zdravá lahev ®  0,7l je určená pro aktivní lidi, kteří dbají na dodržování pitného režimu ať už v průběhu dne či během sportovní aktivity.

ZDRAVÁ LAHEV 1l
198 Kč bez DPH
239 Kč

Zdravá lahev ®  1l je určená pro aktivní lidi, kteří dbají na dodržování pitného režimu ať už v průběhu dne či během sportovní aktivity.

Zdravá lahev® na pití - česká kvalita R&B Mědílek

Zdravá lahev® je ideální lahev na vodu, studené i teplé nápoje, kterou si během několika let ověřilo a oblíbilo již mnoho maminek, dětí a sportovně aktivních lidí, kterým záleží na vlastním zdraví. Jako lahev na pití skvěle slouží při každodenním používaní a pomáhá tak dodržovat pitný režim.

Zdravé lahve® jsou vyrobeny z bezpečného medicínského materiálu, speciálně vyvinutého pro zdravotnictví, díky kterým získávají oproti běžným lahvím značné výhody.

Zdravá lahev® je jen jedna! Je to lahev na pití s mnoha výhodami, originálním designem a širokým výběrem.

Nabízíme tyto designové varianty Zdravé lahve®:

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.