Vážení zákazníci, náš eshop postupně přechází na nového majitele a tak momentálně lze zboží zakoupit pouze na KAMENNÉ PRODEJNĚ. Během měsíce června se již zde na Vás opět těšíme.

AKU

Webová stránka značky: AKU

 
 

AKU je značka italské továrny na obuv, která vyrábí boty pro horské, lovecké a rekreační účely v kontaktu s přírodou. Technickou kvalitu, funkčnost a spolehlivost každého jednotlivého modelu zaručuje více než 40 let specifických zkušeností v obuvnickém odvětví, a to při plném respektování staré a bezkonkurenční italské výrobní tradice.

Každý model představuje produkt absolutní dokonalosti, který je předurčen k tomu, aby se stal nenahraditelným společníkem vašich dobrodružství.

Suroviny vybrané na základě nejvyšších standardů kvality a zvláštní pozornost věnovaná problematice dopadů na životní prostředí jsou základem konstrukčního a výrobního přístupu AKU.

Tímto způsobem představuje každý model produkt absolutní excelence, eticky správný, určený k tomu, aby se na dlouhou dobu stal nenahraditelným společníkem vašich dobrodružství v přírodě.

Žádné produkty značky AKU nebyly nalezeny...